Samsung Galaxy S8 to niezawodny flagowiec od giganta ze wschodu!

Blog o telefonach marki Samsung

Samsung Galaxy S8 to niezawodny flagowiec od giganta ze wschodu!

Samsung Galaxy S8 to kolejny model flagowy koreańskiej firmy, działającej od 1938 roku. Urządzenie pojawiło się na rynku w drugim kwartale 2017 roku.

Smartfon Samsung Galaxy S8 został zaopatrzony w duży i przejrzysty ekran o przekątnej 5,8”. Kolorowy wyświetlacz powstał w oparciu o technologię AMOLED. Przekątna to 1440×2960 pikseli. Telefon nie posiada dużych „ramek” tj. stosunek wielkości ekranu do wielkości obudowy to aż 84,2%! Co za tym idzie – prawie cały przód telefonu to wyświetlacz, którego kolory zaskakują swoim realizmem. W celu jak najlepszego zabezpieczenia i zwiększenia komfortu użytkowania – ekran został wykonany z wysokiej jakości szkła syntetycznego Corning Gorilla Glass 5.

Uwielbiasz chwytać moment i dzielić się nim na profilach społecznościowych, np. Instagramie albo Facebooku? Dzięki świetnemu aparatowi tylnemu o matrycy 12Mpx i przedniemu 8 Mpx będziesz w stanie zrobić cudowne zdjęcia. Mało tego, dzięki zastosowanym technologiom i jakości wykonania będziesz się cieszyć dobrymi fotografiami nie tylko w dzień, ale również w nocy.

Samsung tym razem postawił na największe bezpieczeństwo – istnieje aż pięć sposobów na zabezpieczenie blokady ekranu! Możesz odbezpieczyć wyświetlacz kodem PIN, ustawionym przez Ciebie hasłem, możesz także namalować wzór oparty na łączeniu ze sobą dziewięciu punktów. Samsung Galaxy S8 wyposażono także w popularny czytnik linii papilarnych, a także coś bardziej nowoczesnego – skaner tęczówki. Jest to najbardziej skuteczny sposób na zabezpieczenie telefonu. Każdy człowiek posiada określony wzór na tęczówce – jest on indywidualny i niepowtarzalny! Mało tego, jeżeli na swoim Samsungu Galaxy S8 zechcesz mieć pliki lub aplikacje, do których dostępu nie chcesz dać nikomu – możesz przechować je w Bezpiecznym Katalogu, do którego dostęp będziesz mieć tylko Ty.

Telefon posiada wbudowane 64 gigabajty pamięci, które można jednak rozszerzyć kartą SD aż o 256GB! Szybkość przełączania się między aplikacjami i sprawność działania urządzenia zapewnia wydajny procesor Exynos posiadający aż 8 rdzeni, o taktowaniu 2.30 GHz oraz 4GB pamięci RAM. Niezwykle udany model karty graficznej pozwala na osiągnięcie wydajności o 50% większej, niż w przypadku poprzedniej generacji. Dzięki temu obciążające system aplikacje nie sprawią żadnego problemu, nawet wymagające gry! Android 7.0 Nougat z możliwością aktualizacji pozwoli Ci pozostać na technologicznym czasie.

Model Galaxy S8 posiada możliwość szybkiego ładowania, dzięki czemu odzyskasz energię w urządzeniu nie tracąc wiele czasu. Ponadto, jeżeli denerwują Cię kable – spokojnie! SGS8 pozwala na ładowanie indukcyjne (bezprzewodowe).

Unikalny design, wysoka wydajność, dobrej jakości aparaty i pełne bezpieczeństwo korzystania z telefonu sprawiają, że Samsung Galaxy S8 to jeden z najlepiej wykonanych smartfonów!